IMPERIÁLNÍ KULOBRANÍ

první ročník turnaje dvojic v pétanque

Turnaj se uskuteční v sobotu 21. září 2019 od 10 hodin v areálu víceúčelového hřiště
v Kobylnicích.

Turnaje se účastní dvoučlenná družstva. Kapacita je omezená na maximálně
16 družstev
. Startovné činí 100 Kč za družstvo.

Přihlášky je možné podávat do středy 18. září 2019 jedním z těchto způsobů:

  • prostřednictvím přihlašovacího formuláře na konci této stránky,
  • prostřednictvím telefonního čísla 774 318 229 (Michael Ulbrich)


Občerstvení
v průběhu celé akce zajištěno (točené pivo a limo, grilovaná klobása, párek v rohlíku, grilovaný hermelín, ...). 

V případě nepříznivého počasí se akce ruší!


Způsob hry:

Jednotlivá družstva se rozlosují do 4 základních skupin. V základních skupinách se hraje systémem každý s každým (každé družstvo bude hrát celkem 3 zápasy). Vítěz každé skupiny postupuje do semifinále. V semifinále bude hrát vítěz skupiny A proti vítězi skupiny B a vítěz skupiny C proti vítězi skupiny D.

SKUPINA A

zápas Z1     A1:A2

zápas Z2     A3:A4

zápas Z3     A1:A3

zápas Z4     A2:A4

zápas Z5     A1:A4

zápas Z6     A2:A3

SKUPINA B

zápas Z1     B1:B2

zápas Z2     B3:B4

zápas Z3     B1:B3

zápas Z4     B2:B4

zápas Z5     B1:B4

zápas Z6     B2:B3

SKUPINA C

zápas Z1     C1:C2

zápas Z2     C3:C4

zápas Z3     C1:C3

zápas Z4     C2:C4

zápas Z5     C1:C4

zápas Z6     C2:C3

SKUPINA D

zápas Z1     D1:D2

zápas Z2     D3:D4

zápas Z3     D1:D3

zápas Z4     D2:D4

zápas Z5     D1:D4

zápas Z6     D2:D3


Rozpis zápasů na jednotlivých drahách:

DRÁHA Č. 1

zápas Z1 - skupina A

zápas Z1 - skupina C

zápas Z2 - skupina B

zápas Z2 - skupina D

zápas Z3 - skupina A

zápas Z3 - skupina C

zápas Z4 - skupina B

zápas Z4 - skupina D

zápas Z5 - skupina A

zápas Z5 - skupina C

zápas Z6 - skupina B

zápas Z6 - skupina D

DRÁHA Č. 2

zápas Z1 - skupina B

zápas Z1 - skupina D

zápas Z2 - skupina A

zápas Z2 - skupina C

zápas Z3 - skupina B

zápas Z3 - skupina D

zápas Z4 - skupina A

zápas Z4 - skupina C

zápas Z5 - skupina B

zápas Z5 - skupina D

zápas Z6 - skupina A

zápas Z6 - skupina C


PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ