#spolutozvladneme

Nacházíme se v nelehké době. Zažíváme situaci, která nemá v naší novodobé historii obdoby. Pandemie, která se šíří po celé planetě, ohrožuje nás všechny. Kvůli naší vlastní ochraně byla zavedena opatření, která nás v mnohém omezují. Tato omezení však mohou způsobit, že někteří naši sousedé budou potřebovat pomoc. Mohou potřebovat pomoct se zajištěním nákupu, vyzvednutím léků či s venčením domácích mazlíčků, protože se např. nacházejí v karanténě nebo (zejména starší občané) chtějí z důvodu obavy z nakažení raději zůstat doma, mohou potřebovat zajistit obědy, protože jejich dodavatel přerušil provoz, mohou potřebovat pohlídat děti, protože byl přerušen provoz škol, mohou potřebovat ušít roušku, protože sami takovou možnost nemají...

Rádi bychom i my trochou přispěli k tomu, abychom tuto krizi všichni společně zvládli. Výše naleznete několik odkazů, ve kterých naleznete informace jak o projektu Vzestup roušek, tak informace o některých novinkách souvisejících s koronavirem. Dále se také můžete prostřednictvím formulářů přihlásit, jestli nabízíte či byste potřebovali s něčím pomoci.

Po celou dobu se budeme snažit být v bezprostředním kontaktu se zástupci obce a dalšími a případnou pomoc co nejvíce a co nejefektivněji společně koordinovat. 

S jakýmikoliv dotazy či náměty nás prosím neváhejte kontaktovat přes email info@kobylnickeimperium.cz

Pevné zdraví všem!

#spolutozvladneme