Imperiální vánoční bowlingový večírek

30.12.2018

V sobotu 29. prosince 2018 se v Bowling Kaštanka konal imperiální vánoční večírek spojený s bowlingovým turnajem. 
Přítomní diváci se mohli těšit na dlouho očekávaný velmi atraktivní turnaj, po jehož volných místech se jen zaprášilo. Před začátkem turnaje nikdo nechtěl spekulovat možném výsledku. "Všichni začínají na nule a stát se může cokoliv. Máme spoustu těžkých soupeřů, a proto musíme na dráze nechat úplně všechno." 
Hned první zápas přinesl velké překvapení a velmi těsný souboj o každý bod. "Kdyby mi někdo řekl, že bych se mohl takhle umístit, myslel bych si, že se zbláznil, ale takový je bowling," prohlásil jeden z úspěšných hráčů. 
"Chybělo štěstíčko, ale důležité je mu jít naproti," říkal po zápasu jeden z neúspěšných hráčů. "Určitě, jak říkám, jdeme zápas od zápasu, hlavní je poučit se z chyb," okomentoval další neúspěšný soupeř. Celé utkání mělo atraktivní náboj až do konce. "Je to loterie", přikyvoval jeden z diváků. Sportovci se pak nezapomněli na baru se svými věrnými fanoušky podělit o radost ze zápasu.
Po několika hodinách zápasů byl výsledek jasný. Na prvním místě se umístil Petr Junk se 162 body, na druhém místě Roman Havlásek se 136 body a na třetím místě Tomáš Packa se 133 body.
Po ukončení turnaje pak samozřejmě osazenstvo dále pokračovalo do centra Brna oslavovat sportovní úspěchy.