Co se u nás děje

Kobylnické impérium a komise životního prostředí zve všechny na brigádu, která se uskuteční v rámci celorepublikové akce 72 hodin a v rámci které budeme odstraňovat drobné náletové dřeviny kolem polní cesty Pod Borkama.

V sobotu 21. září 2019 se v areálu víceúčelového hřiště uskutečnil první ručník turnaje dvojic v pétanque Imperiální Kulobraní.

Kobylnické impérium pořádá Imperiální kulobraní - turnaj dvojic v pétanque.
Turnaj se uskuteční v sobotu 21. září 2019 od 10 hodin v areálu víceúčelového hřiště v Kobylnicích.
Turnaje se účastní dvoučlenná družstva. Kapacita je omezená na maximálně 16 družstev. Startovné činí 100 Kč za družstvo.
Přihlášky je možné podávat do středy 18. září...

Kobylnické impérium vás všechny zve na 🔥 táborák v Hloušku, který se uskuteční v pátek 13. 9. 2019 od 18 hodin. Oheň, opékání, grilování, hra na kytaru,... Prostě taková klasika 😃

DARUJME.CZ

03.09.2019

Součástí projektu Oživení Hloušku!, v rámci kterého provádíme úpravy ohniště, je i založený účet na stránkách darujme.cz, který provozuje Nadace Via. Jeho prostřednictvím se snažíme o získání dalších finančních prostředků na ty náklady, které nejsou kryté získaným nadačním grantem.

První etapa brigády v Hloušku, v rámci které jsme společně s dalšími spolky, organizacemi a jednotlivci měnili stávající lavičky a stoly za nové, je za námi. Ještě zbývá dořešit pár drobností, ale to už bude hračka.

Plánovaná brigáda se uskuteční v sobotu 17. 8. 2019 od 9 hodin. Budou se demontovat původní konstrukce, vrtat/kopat díry a betonovat nové nohy laviček a stolů.

Kobylnické impérium nabízí lístky na muzikál Kleopatra. Představení se koná v neděli 13. 10. 2019 v 15:00 v Divadle Broadway v Praze. Bližší informace a formulář pro rezervaci vstupenek naleznete zde.

Ohniště v Hloušku. Místo, se kterým jsme se úspěšně ucházeli u Nadace Via o komunitní dotaci. Za pár dnů zde společně s dalšími spolky a skupinami v Kobylnicích budeme měnit stávající lavičky a stoly za nové a zlepšovat tak kvalitu tohoto veřejného prostranství. Zlepšit život ve svém sousedství, něco dohromady tvořit a prostřednictvím společných...