Co se u nás děje

Kobylnické impérium nabízí vstupenky do pražského Divadla Járy Cimrmana na divadelní hru Posel z Liptákova. Představení se koná v neděli 9. října 2022 v 19 hodin v Praze. Cena jedné vstupenky je 400 Kč.

Kobylnické impérium a restaurace Sokolovna Kobylnice Vás zvou na letní kino v Kobylnicích, které se bude konat v sobotu 3. září v 20:00 v parku u Sokolovny. Promítat se bude komedie Mimořádná událost. Vstupné dobrovolné.

Jako každý rok jsme samozřejmě nemohli chybět na našich tradičních Kobylnických hodech.

Lasergame

05.03.2022

Dnes společně na pravidelném lasergame.

V uplynulých několika dnech se řada členů Kobylnického impéria zapojila do pomoci obcím na Břeclavsku a Hodonínsku, které zasáhlo ničivé tornádo. A to jak materiální a finanční pomocí v rámci vyhlášených sbírek, tak i dobrovolnickou pomocí přímo v jednotlivých obcích, v našem případě konkrétně v obcích Pánov, Moravská Nová Ves a Lužice.

Před pár dny jsme se v rámci naší již tradiční akce 7️⃣2️⃣ hodin (která měla být původně v říjnu, ale kvůli epidemiologickým opatřením musela být odložena) zapojili do brigády Pod Borkama 💪 Po dloouhé době opět nějaká akce 😁 Na místě jsme ve staré oplocence 🌳🌳 sbírali popadané kůly a prováděli prořezávání drobných náletových stromů, které...