Co se u nás děje

Kobylnické impérium přeje pěkné a pohodové prožití adventní doby!

Jako pravidelní návštěvníci Divadla Járy Cimrmana jsme nemohli nevyužít tématického hospodského kvízu o samotném Járovi Cimrmanovi.

V pátek 18. října 2019 jsme společně s žáky základní školy v Kobylnicích a se zástupci obce sázeli v okolí nově upraveného ohniště v Hloušku nové stromy a keře.

72 HODIN

17.10.2019

V letošním roce se Kobylnické impérium poprvé zapojilo do akce 72 hodin. Společně s několika dobrovolníky jsme v lokalitě pod Borkama prořezávali drobné náletové dřeviny, které mimo jiné začaly utlačovat nedávno vysázené stromy. Výsledkem naší práce bylo uvolnění prostoru pro růst původním druhům dřevin a příprava prostoru pro výsadbu dalších...

Kobylnické impérium a komise životního prostředí zve všechny na brigádu, která se uskuteční v rámci celorepublikové akce 72 hodin a v rámci které budeme odstraňovat drobné náletové dřeviny kolem polní cesty Pod Borkama.

V sobotu 21. září 2019 se v areálu víceúčelového hřiště uskutečnil první ručník turnaje dvojic v pétanque Imperiální Kulobraní.

Kobylnické impérium pořádá Imperiální kulobraní - turnaj dvojic v pétanque.
Turnaj se uskuteční v sobotu 21. září 2019 od 10 hodin v areálu víceúčelového hřiště v Kobylnicích.
Turnaje se účastní dvoučlenná družstva. Kapacita je omezená na maximálně 16 družstev. Startovné činí 100 Kč za družstvo.
Přihlášky je možné podávat do středy 18. září...

Kobylnické impérium vás všechny zve na 🔥 táborák v Hloušku, který se uskuteční v pátek 13. 9. 2019 od 18 hodin. Oheň, opékání, grilování, hra na kytaru,... Prostě taková klasika 😃