KOBYLNICKÁ PŘEDPLACENKA

NA PODPORU ŽIVNOSTNÍKŮ, PODNIKATELŮ A SPOLKŮ V NAŠÍ OBCI A OKOLÍ

Co je to Kobylnická předplacenka?

Máte svou oblíbenou kadeřnici či masérku? Těšíte se až si budete moci opět společně zasportovat? Nebo jak se vše vrátí do starých kolejí a vy si opět dáte dobré pivo ve vaší oblíbené restauraci?

Vždy, když jsme potřebovali, byli tu pro nás. Pojďme je teď na oplátku podpořit my.

Jak to funguje?

Princip je velmi jednoduchý. Je to úplně stejné, jako když si koupíte např. dárkový poukaz k Vánocům. Zaplatíte hned a službu využijete až později. Níže najdete seznam těch, které můžete podpořit a jejich služby si předplatit. Nebo se můžete domluvit na zakoupení dárkového poukazu a ten věnujete svým blízkým. 

Jak postupovat?

Vyberte si službu, kterou si chcete předplatit, postupujte podle přiložených informaci, případně využijte uvedené kontakty. Po vzájemné dohodě se pak domluvíte na zaplacení a potvrdíte, na čem jste se domluvili. A pak už stačí jen vyčkat na konec karantény :)

Pojďme si tedy vzájemně vypomoct! Podpořte svého živnostníka, známého nebo svůj oblíbený spolek! Ozvěte se mu a předplaťte si pár piv, dobrou večeři, nový účes nebo cvičení!

Spolu to zvládneme! :)

Seznam se neustále aktualizuje a pokud byste v něm chtěli být uvedeni, nebo o někom takovém víte, neváhejte nás kontaktovat přes email info@kobylnickeimperium.cz

Koho můžu podpořit?

T.J. SOKOL KOBYLNICE z.s.

nabízí předplatné na pronájem beachkurtu s platností do roku 2025. Cena za hodinu je 100 Kč. Případné zájemce prosíme o bezhotovostní platbu na účet 2052894359/0800. Do zpráv uveďte jméno, telefon a počet hodin.

Následně se s Vámi Sokol zkontaktuje a předá poukázky na vybraný počet objednaných hodin. Na poukázce bude uvedeno telefonní číslo, kde si můžete ověřit aktuální obsazenost kurtu a v případě volného termínu i objednat.

Email: RudaPrus@seznam.cz 

Tel: 602 552 916

Web: www.sokolkobylnice.cz 

RESTAURACE SOKOLOVNA KOBYLNICE

Restauraci můžete podpořit zakoupením voucheru na konzumaci v hodnotě 400 Kč. Případní zájemci mohou částku zaslat na účet 1884722002/5500. Do zprávy uveďte jméno a telefon. Následně vás bude restaurace kontaktovat.

Email: restauracesokolovna123@seznam.cz 

Tel: 604 797 101 

Web: www.facebook.com/sokolovna.kobylnice.3 TADY MŮŽETE BÝT TŘEBA VY :)


#spolutozvladneme